Remix Şarkılar www.sound4.life adresinde

sound4lifeEn güncel remix şarkılar sound4life adresinde ücretsiz ve üyelik gerektirmeden mp3 dosyalarını indirebilirsiniz.” Yayın hayatına yeni başlayan müzik indirme sitesi youtube üzerine yüklenen şarkıları otomatik olarak buluyor ve kullanıcısına aradığı şarkıyı kolayca buluyor. Popüler şarkılar remix ve official video klipleri rahatca cep telefonunuza indirebilir ve hiç bir ücret ödemezsiniz. Türk dj ve yabancı dj remix şarkılarına ulaşabilir ve bedava müzik indirmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Güncel albümler ve yeni şarkılar ilk çıktığı andan itibaren şarkıcıların youtube kanalında veya netd gibi büyük müzik kanallarında paylaşılıyor bu şarkılara ulaşmak youtube üzerinde mümkün fakat burada önemli bir nokta youtube’da paylaşılan şarkıların mp3 indirme linkleri bulunmuyor bu esnada sound4life adresi devreye giriyor web adresine giderek hemen şarkının adını veya şarkıcı ismini aratarak bu klibe ulaşabiliyoruz ve yaklaşık 10 15 saniye içerisinde ister bilgisayar istesek’de cep müzik indirebiliyoruz.

Kullanımı kolay olan bu adres hiç bir üyelik şartı gerektirmiyor ve kullandığınız cihazlarınıza hiç bir zararlı yazılım da yüklemenize imkan vermiyor çoğu müzik indirme sitesi kullanıcıy yanıltarak farklı reklam kanallarına yönlendirip hem sinir bozucu bir hal alıyor ve zararlı yazılım da yükleme ihtimali doğuruyor fakat www.sound4.life bunlardan uzak kullanıcı odaklı ve beda olması da gözlerden kaçmayan özelliği ile dikkat çekiyor.

Hemen ziyaret et: http://www.sound4.life

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir