Son trend şarkılar listesi 2017

Son trend şarkılar listesi 2017 mayıs ayının en iyi pop şarkıları bu listede sizlerle. En sevilen müzik tarzlarından birisi olan pop şarkılar listesi, bu ay hangi şarkı popüler takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. “Liste içerisinde bulunan trend şarkılar” tamamen kendi düşüncemiz olarak paylaşılmıştır herhangi bir veri göz önünde bulundurulmamıştır.

“Türkçe pop şarkılar 2017”

2017 yılında bir çok ünlü yeni albümleriyle piyasayı sallamayı başardı. Bunlardan her biri bir çok kez tıklanma alarak aslında hepsi birer son trend şarkı halinde bulunuyor. Biz bu listeyi hazırlarken sosyal medya youtube ve dolaşırken en fazla denk geldiğimiz, en iyi tepkilerle karşılaşan şarkıların bir kaçını sıralı hale getirip takipçilerimiz ile paylaşmak istedik.

“Trend müzikler”

Ülkemizde en sevilen ve en çok dinlenen şarkılar arasında “pop müzik” yer alıyor. Murat boz, demet akalın, hadise, ece seçkin, hande yener, gibi bir çok kaliteli sesi barındıran pop müzik dalı, yeni çıkan şarkılarla her gün güncelliğini koruyor. Bu listede byukarıda bahsettiğimiz şarkıcıların şarkılarına rastlamamış olmak, bu şarkıların hit olmamış anlamına gelmediğini bilmenizi isteriz.

1.İrem Derici – Tektaş

2. Soner Sarıkabadayı – Tekamül

3. Ayşe Hatun Önal – Olay

4.  Kenan Doğulu – İlk Adımı Sen At

5. Cem Belevi – Aç Kollarını

6. Demet Akalın – Nazar

7. Dj Yasin Keleş Feat. Serdar Ortaç – Nüans

8. Tuğba Yurt – Destur

9. Kemal Doğulu – Selfie

10. Tuğba Özerk – Süslü Günah

Son trend şarkılar listesi 2017 hakkında düşünce ve yorumlarınızı iletmekten çekinmeyin bu sayfayı sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir